LOVET Przychodnia Weterynaryjna

Bardzo często dzieje się tak, że zwierzęta gubią się lub znikają. Znaczna część nigdy nie wraca do swojego domu.
Elektroniczny system identyfikacji zwierząt zapobiega takiemu biegu wydarzeń.
Czipowanie zwierząt polega na wszczepieniu pod skórę małego nadajnika, wielkości ziarenka ryżu. Zakodowany w nim 15-cyfrowy numer jest przeznaczony tylko dla jednego zwierzęcia. Cały zabieg przebiega bardzo sprawnie i przypomina wykonanie zastrzyku. Nie wywołuje efektów ubocznych oraz nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu czworonoga. Wszczepiany element cechuje się biokompatybilnością oraz wykonany jest z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Czip można odczytać za pomocą odpowiedniego czytnika, dostępnego w naszej Przychodni. Wymagane jest zarejestrowanie numeru mikroczipa w odpowiednim rejestrze.

Paszport jest dokumentem identyfikacyjnym wystawianym na potrzeby przemieszczania zwierząt domowych poza granicami kraju. Wymagane jest zaczipowanie zwierzęcia oraz aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.
Personel Przychodni Weterynaryjnej LOVET posiada wszelkie uprawnienia do wystawiania paszportów dla zwierząt domowych i udzieli wszelkich niezbędnych informacji przed wyjazdem za granicę.