LOVET Przychodnia Weterynaryjna

Nasz zespół

Lek. wet. Daniel Azarowski
Internista, Dermatologia
Kierownik Przychodni
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie w 2018 roku uzyskał dyplom i tytuł lekarza weterynarii. Doświadczenie zawodowe z szeroko pojętej interny nabywał pracując nieprzerwanie w swoim rodzinnym mieście w województwie lubuskim. W jego kręgu zainteresowań znajduje się dermatologia, nefrologia oraz diagnostyka laboratoryjna. Prywatnie miłośnik podróży i właściciel przygarniętej z ulicy Kitki.

Lek. wet. Daria Banaszczyk
Internista, Diagnostyka obrazowa
Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W trakcie, jak i po studiach odbywała staż w klinikach w Niemczech, gdzie miała okazje zdobywać teoretyczne i praktyczne umiejętności. W centrum jej zainteresowań znajduje się szeroko pojęta interna psów i kotów, a także diagnostyka obrazowa. W 2021 roku rozpoczęła studia specjalizacyjne właśnie w tym kierunku, by jak najefektywniej wykorzystywać metody obrazowania w diagnozowaniu naszych pacjentów.
Prywatnie mama dwóch kocich znajd Muchy i Komara.

Lek. wet. Jakub Danecki
Internista, stomatologia, chirurgia
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu z 2016r. Doświadczenie zdobywał w trakcie praktyk we wrocławskich lecznicach oraz sześcioletniego stażu pracy klinicznej. Obecnie bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu stomatologii oraz anestezjologii weterynaryjnej. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą interną oraz przypadkami chirurgicznymi, zawsze dbając o komfort swoich pacjentów, jak również ich właścicieli.
Prywatnie właściciel dwóch kotów rasy ragdoll oraz pasjonat sportów motorowych.

Lek. wet. Natalia Krawczyk
Zwierzęta egzotyczne, Internista
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W jej centrum zainteresowań jest medycyna zwierząt egzotycznych i nieudomowionych – w szczególności drobnych ssaków i gadów 🐰🐭🐢🐍🦎🦜🦔🐀, ale również interna psów i kotów. Swoją wiedzę pogłębiała na licznych konferencjach, praktykach oraz będąc wieloletnią działaczką SKN Medycyny Zwierząt Egzotycznych „Mephitis”.
Prywatnie opiekunka wesołego duetu adopciaków, składającego się z psiaka Yerby oraz kota Azteki. Wolne chwile lubi spędzać z dala od miasta na spacerach i treningach ze swoim psem.

Dr n. wet. Piotr Frydrychowski
Kardiologia

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie w 2017 roku uzyskał dyplom i tytuł lekarza weterynarii. W latach 2017-2018 pracował w Trzebnickiej Przychodni Weterynaryjnej, w której zdobywał doświadczenie z zakresu szeroko pojętej interny. Od 2018 roku związany z Katedrą Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, aktualnie jako asystent naukowo-dydaktyczny. Oprócz pracy naukowej i dydaktycznej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca w Pracowni Kardiologii Katedry Chorób Wewnętrznych UPWr, gdzie wykonuje badania echokardiograficzne (USG serca) oraz elektrokardiograficzne (EKG) i holterowskie. W styczniu 2023 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk weterynaryjnych na podstawie cyklu prac dotyczących kardiologii, opublikowanych w anglojęzycznych czasopismach naukowych. Odbył liczne staże naukowe, w tym miesięczny pobyt w Pracowni Kardiologii Iowa State University oraz w Pracowni Hemodynamiki i Elektrofizjologii II Katedry i Oddziału Klinicznego Kardiologii Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu (Śląski Uniwersytet Medyczny). Prywatnie miłośnik dobrej książki, zwłaszcza fantastyki i powieści kryminalnych, oraz dumny tata dwuipółletniej córki  Julii i opiekun przygarniętej kotki Zuzi.

Lek. wet. spec Magdalena Burz-Skaba
Chirurgia
Specjalista chirurgii weterynaryjnej, lekarz z 12-letnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu i tam również uzyskała tytuł specjalisty. Doktor Magda zajmuje się chirurgią miękką i w tej dziedzinie stale się szkoli. Wykonuje wiele procedur chirurgicznych, również tych skomplikowanych. 

Prywatnie właścicielka trzech uroczych kotów. Uwielbia podróżować, jeździć na motocyklu, a w zimie na snowboardzie.

Lek. wet. Agata Kwaśniak
Internista
Jest absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Jej  główne zainteresowania to interna małych zwierząt. W szczególności nefrologia i urologia. Pacjenci czekając na swoich właścicieli mogą liczyć na sporą dawkę czułości. 

W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, głownie kryminalne oraz wędrować po górach. 

Lek. wet. Żaneta Dłużniewska
Internista, Dermatologia

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała już na studiach biorąc udział w zagranicznych praktykach na Malcie.

Po ukończeniu studiów początkowo pracowała w Rzeszowie, następnie przeprowadziła się do Wrocławia.

W pracy zawodowej skupia się na przypadkach internistycznych, dermatologii oraz cytologii.

Prywatnie miłośniczka ras małych, właścicielka yorkshire terriera o imieniu Mały oraz jagdterrierki Iry. 

Lek. wet. Magdalena Frydrychowska
Internista, Diagnostyka obrazowa

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Zawodowo interesuje się radiologią weterynaryjną 🩻, stale poszerzając swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach.
Doktor Magda pacjentów przyjmuje w naszej Przychodni w wybrane soboty w miesiącu.
Prywatnie miłośniczka kotów 🐈, opiekunka dwóch przygarniętych znajd: Bubo i Lali.
Wolny czas poświęca muzyce 🎧, książkom 📚 i fotografii analogowej 📷.

Krzysztof Kupczak
Recepcjonista

Student 5 roku zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Interesuje się zagadnieniami związanymi z dobrostanem psów i kotów, fauną leśną oraz behawioryzmem. Ukończył szkolenie z Ratownictwa Weterynaryjnego Zwierząt Towarzyszących w Ośrodku Szkoleniowym Med-Vet.
W wolnym czasie zajmuje się fotografią 📷 oraz łyżwiarstwem figurowym ⛸.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia Państwa pupili w naszej recepcji 🎥. Efekty prac do znalezienia na naszym fanpage 🫶

Lokalizacja

Opinie

"Bardzo polecam! Duża wiedza, najważniejsze badania robione na miejscu i oczywiście wszyscy bardzo sympatyczni. Z pewnością wrócimy z pieskiem 😁"
"Bardzo profesjonalna obsługa. Bardzo dobre podejście do zwierząt ! Mojej delikatnej buldożce do serca przypadła dr Banaszczyk. Nawet zastrzyki nie zepsuły tej miłości. Polecam"
"Takich specjalistów szukałam! Profesjonalne i rzetelne podejście do zwierząt i ich właścicieli. To był bardzo dobry wybór i z pewnością tam wrócę."
"Polecam, przyjęto nas bez wcześniejszego umówienia wizyty. Wykonali wszystkie niezbędne badania. Bardzo miła Pani doktor. Gabisia wogóle nie była zestresowana. Bardzo polecam."

"Wspaniali weterynarze którzy bardzo znają się na tym co robią i mają wspaniałe podejście do zwierząt. Nasz Racuch zawsze boi się wizyt u weterynarza, a w Lovecie aż merdał ogonkiem! Polecam serdecznie!!!"
Anna Popczyk


"Profesjonalna i miła obsługa, razem z Miszką czułyśmy się należycie zaopiekowane, a upominek z okazji otwarcia był bardzo miłym gestem! Do zobaczenia ponownie!"
"Wspaniałe podejście do zwierzaków, mój kot który zazwyczaj jest małym szatanem, miał okazję przed badaniem poznać gabinet, dzięki czemu stres znacznie się obniżył 🙂 Weterynarze wniknięcie podeszli do naszego przypadku, odpowiadali na wszystkie pytania, mam nadzieję zostać klientem na dłużej :)"
"Pani Daria najlepszy weterynarz jakiego znam. Kompetentna, pomocna, właściwa osoba na właściwym miejscu. Widać, że jej praca to też jest jej pasja. Pomogła nie raz moim kotom. Pozdrawiamy z Bajką i Neko."

"Super przychodnia polecam ja i moja psina!"

"Polecam, profesjonaliści z wielkim sercem dla zwierząt!"
"Bardzo polecam. Fantastyczna obsługa, pełen profesjonalizm. Ja i Dora na pewno odwiedzimy nie raz 🙂 lepiej trafić nie mogliśmy."
"Wspaniały gabinet, ludzie z pasją i ogromną wiedzą, polecam wszystkim serdecznie!!!"